Vividez Verde - Kwietniki Jest 77 produktów.

Pokazuje 1 - 77 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 77 z 77 elementów

Kwietniki metalowe – doskonałe stojaki na kwiaty na stół weselny

Kwiaty są nierozłącznym elementem praktycznie każdej imprezy okolicznościowej. Metalowe kwietniki znakomicie sprawdzą się wraz z kwiatami jako świetny element dekoracyjny stołu weselnego. W ofercie posiadamy postumenty metalowe na kwiaty nowoczesne, minimalistyczne jak i klasyczne, które wykonane są ze stali wysokiej jakości, malowane proszkowo i wyprodukowane w Polsce. Nasze kwietniki to swego rodzaju must have każdej imprezy okolicznościowej, są lekkie ale zarazem stabilne, więc twoje zielone ozdoby będą się dobrze i bezpiecznie prezentowały. Kwietniki metalowe są dostępne w kilku wzorach od minimalistycznych prostokątnych po bardziej fantazyjne w kształcie klepsydry.

Metalowe kwietniki do salonu oraz przestrzeni biurowej

Kwietniki sprawdza się doskonale nie tylko na imprezie okolicznościowej, ale również w twoim wnętrzu i biurze. Doskonale wpisują się w stylistykę każdego wnętrza za sprawą różnorodności wzorów, wielkości i kolorów. Kwietniki metalowe są szczególnie polecane do salonów w celu wyeksponowania roślin i kwiatów. Możemy dowolnie konfigurować wystrój poprzez dobór różnych wysokości postumentów i stworzyć swoja indywidualną i niepowtarzalna kompozycję. Łączyć możemy ze sobą kwietniki jednopoziomowe lub zastosować kwietnik wielopoziomowy, który pomieści kilka doniczek z roślinami.

Kwietniki jednopoziomowe

Służą do wyeksponowania pojedynczych doniczek z roślinami i dostępne są w kilku kolorach oraz wzorach i wysokościach. Możemy z nich dowolnie konfigurować kompozycję, ustawiać osobo bądź formować w grupy. Sprawdź nasze modele kwietników metalowych pojedynczych.

Kwietniki wielopoziomowe

Jak sama nazwa wskazuje posiadają kilka miejsc na rośliny. W nasze ofercie mamy kwietniki z podestami na dwie rośliny, cztery bądź większą ilość kwiatów. Z pewnością zastosowanie takiego kwietnika wielopoziomowego do salonu sprawi że rośliny będą pięknie wyeksponowane podkreślą ich wygląd.

Kwietniki metalowe z doniczką

Ten rodzaj kwietnika posiada już w komplecie doniczkę, więc nie musisz dodatkowo martwić się o jej zakup. Dodatkowo doniczka jest pomalowana dokładnie na ten samo kolor co stelaż, więc całość wygląda bardzo estetycznie. Postaw na kwietnik metalowy z doniczką jeśli cenisz sobie świetny design i nowoczesność.

VividezVerde - Dekoracje i wyposażenie domu

Firma Vividez Verde działa na wielu płaszczyznach, powstała z pasji do dekoracji i aranżacji. Posiadamy duszę artystyczną. Jesteśmy wrażliwi na piękno w każdej postaci. Interesuje nas design, kompozycja przestrzeni, aranżacja wnętrz oraz roślinność.

Nasza przygoda rozpoczęła się od Metaloplastyki. Pierwsze produkty jakie pojawiły się w naszej ofercie to właśnie przedmioty wykonane z metalu/stali. Staramy się przygotowywać oraz projektować dla was produkty zgodne z najnowszymi trendami oraz klasyczne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Czytaj więcej

Bogaty asortyment

Posiadamy bogaty asortyment dekoracyjny oraz oświetleniowy w konkurencyjnych cenach.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Gwarantujemy szybką dostawę zamówień i za pośrednictwem firm kurierskich.

14 dni na zwrot towaru

Zapewniamy możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni od zakupu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 VividezVerde.pl
Sklepy internetowe: PROPERART