Firma Vividez Verde działa na wielu płaszczyznach, powstała z pasji do dekoracji i aranżacji. Posiadamy duszę artystyczną. Jesteśmy wrażliwi na piękno w każdej postaci. Interesuje nas design, kompozycja przestrzeni, aranżacja wnętrz oraz roślinność.

Nasza przygoda rozpoczęła się od Metaloplastyki. Pierwsze produkty jakie pojawiły się w naszej ofercie to właśnie przedmioty wykonane z metalu/stali. Staramy się przygotowywać oraz projektować dla was produkty zgodne z najnowszymi trendami  oraz klasyczne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Nasza działalność została poszerzona  o pracę z roślinami stabilizowanymi. Zieleń, rośliny powinny pojawiać się w każdym wnętrzu ze względu na swoje walory. Roślinne ściany, obrazy i instalacje to nasza pasja oraz motywacja do zmiany wnętrz na  lepsze. Każdy obraz, produkt jest przez nas przygotowany z dbałością o szczegóły i detale. Posiadamy odpowiednie predyspozycje do tworzenia takich prac. (tytuł mgr. inż. Architektury Krajobrazu)

Zdecydowaliśmy się również na wzbogacenie naszej oferty o oświetlenie, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu zakupić różne produkty do wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z lokalnymi sprawdzonymi firmami i producentami z działu oświetlenia.

Oferujemy taki dobór produktów/kategorii, aby aranżacja twojego wymarzonego wnętrza lub przyjęcia okolicznościowego przebiegała sprawnie, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie i to wszystko za pośrednictwem jednego sklepu internetowego.

Na bieżąco będziemy poszerzać naszą ofertę i dbać o jakość i precyzję naszych produktów tak aby każdy klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie internetowym i chętnie do nas wracał.

logoduze.jpg


VividezVerde - Dekoracje i wyposażenie domu

Firma Vividez Verde działa na wielu płaszczyznach, powstała z pasji do dekoracji i aranżacji. Posiadamy duszę artystyczną. Jesteśmy wrażliwi na piękno w każdej postaci. Interesuje nas design, kompozycja przestrzeni, aranżacja wnętrz oraz roślinność.

Nasza przygoda rozpoczęła się od Metaloplastyki. Pierwsze produkty jakie pojawiły się w naszej ofercie to właśnie przedmioty wykonane z metalu/stali. Staramy się przygotowywać oraz projektować dla was produkty zgodne z najnowszymi trendami oraz klasyczne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Czytaj więcej

Bogaty asortyment

Posiadamy bogaty asortyment dekoracyjny oraz oświetleniowy w konkurencyjnych cenach.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Gwarantujemy szybką dostawę zamówień i za pośrednictwem firm kurierskich.

14 dni na zwrot towaru

Zapewniamy możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni od zakupu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 VividezVerde.pl
Sklepy internetowe: PROPERART