Vividez Verde - przysufitowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Lampy i oświetlenie przysufitowe

Tego typu lampy sprawdzą się przede wszystkim w pomieszczeniach niskich, np. na poddaszu lub tam gdzie wymagane jest przejście pod źródłem światła, gdzie niemożliwe jest zastosowanie lamp wiszących. Lampy przysufitowe zajmują niewielką przestrzeń nad naszą głową, więc jeśli dysponujesz niskim pomieszczeniem, tego typu lampa sprawdzi się idealnie. W naszej ofercie znajdziesz lampy przysufitowe w kształcie kuli z kilkoma źródłami światła, kwadratowe z kloszami jak również fantazyjne kształty w nowoczesnym oraz minimalistycznym stylu do każdego wnętrza od salonów po kuchnie, łazienki, sypialnie oraz pokoje dziecięce.

VividezVerde - Dekoracje i wyposażenie domu

Firma Vividez Verde działa na wielu płaszczyznach, powstała z pasji do dekoracji i aranżacji. Posiadamy duszę artystyczną. Jesteśmy wrażliwi na piękno w każdej postaci. Interesuje nas design, kompozycja przestrzeni, aranżacja wnętrz oraz roślinność.

Nasza przygoda rozpoczęła się od Metaloplastyki. Pierwsze produkty jakie pojawiły się w naszej ofercie to właśnie przedmioty wykonane z metalu/stali. Staramy się przygotowywać oraz projektować dla was produkty zgodne z najnowszymi trendami oraz klasyczne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Czytaj więcej

Bogaty asortyment

Posiadamy bogaty asortyment dekoracyjny oraz oświetleniowy w konkurencyjnych cenach.

Szybka i bezpieczna wysyłka

Gwarantujemy szybką dostawę zamówień i za pośrednictwem firm kurierskich.

14 dni na zwrot towaru

Zapewniamy możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 14 dni od zakupu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 VividezVerde.pl
Sklepy internetowe: PROPERART